LiteraTÚRA - beseda s Ivanou Ondriovou

Ivana Ondriová je slovenská spisovateľka, ktorá zaujme čitateľov rôznorodosťou príbehov a originalitou postáv. Jej knihy sú plné napätia, emócií a romantiky.

Okrem písania sa zaoberá aj prácou v oblasti machine vision systémov a s radosťou využíva flexibilitu tejto práce, ktorá jej umožňuje zosúladiť svoje záujmy aj s rodinným životom.

Písanie kníh sa stalo jej veľkou vášňou a únikom z každodenného stereotypu. Ako sama hovorí, počas materskej a rodičovskej dovolenky sa dostala k písaniu a zistila, že má talent.

Jej knihy sú určené najmä pre ženy a patria do kategórie oddychovej a ľúbostnej literatúry. Ivana Ondriová sa snaží vo svojich príbehoch spájať romantiku s detektívnou zápletkou, čím zaujme široké publikum. Hoci nemá konkrétny autorský vzor, obdivuje tvorbu Sandry Brownovej.

Ak ste sa už stretli s knihami Ivany Ondriovej a chceli by ste ju spoznať osobne, máte na to príležitosť! V piatok 28. apríla 2023 o 15.00 sa v Podtatranskej knižnici v Poprade  bude konať beseda s touto talentovanou autorkou. Určite to bude nezabudnuteľné stretnutie pre všetkých fanúšikov jej kníh, ale aj pre tých, ktorí sa s jej tvorbou ešte nestretli. Tak neváhajte a príďte sa stretnúť s Ivanou Ondriovou!

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.