Osmijankova literárna záhrada

Dnes oslavujú svoj sviatok všetky deti. Za ich krásne úsmevy si pre nich naša knižnica pripravila malé veľké prekvapenie v podobe interaktívnej výstavy Osmijankova literárna záhrada. Oficiálne bola otvorená dnes, žiakmi zo ZŠ s MŠ Komenského. Osmijanko v tejto záhrade ožíva za pomoci prerozprávaných príbehov o ňom, rôznych básničiek, hádaniek, či hlavolamov. Porozprávali sme si aj niečo zo života Kristy Bendovej.
Týmto zároveň pozývame všetkých, malých aj veľkých! Príďte sa do nej zahrať spolu s celou triedou a zažite nevšedný zážitok u nás v knižnici. K dispozícií bude do 28.06.2022.