LiteraTÚRA - Mirka Ábelová

6.júna 2022 nás navštívila Mirka Ábelová, súčasná slovenská poetka. Autorka nám vyrozprávala ako vznikla jej detská kniha Pes Moko a jeho oko a samozrejme sa to nezaobišlo aj bez prečítania úryvku z tejto knihy.
So strednou školou sme sa venovali jej zbierkam básni pre dospelých. Trefne nás pobavila svojimi odpoveďami. Na záver sme si vypočuli krásny prednes jej poézie v podaní študentky Zuzany Hricovej.
Mirke ďakujeme za príjemné dopoludnie, ktoré s nami strávila.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Tešíme sa na ďalšie stretnutia!