Hokej v Poprade

Bolo 28. septembra 2020 večer.

Všetky ilúzie, že sa bude v decembri veľkolepo oslavovať vznik hokeja v Poprade, sa stratili. Niečo veľké zrejme chystal klub, my sme v knižnici chystali „Týždeň s hokejom v knižnici.“ Mala byť výstava, stretnutia detí s hokejistami HK Poprad, odborný seminár o symbióze hokeja s mestom a ďalšie podujatia.

Nič z toho v jubilejnom roku nebude.

Netreba však na hokej zabudnúť. Je súčasťou deväťdesiatročnej histórie mesta. A tak vám ponúkame 90 príbehov z hokejového diania. Takých obyčajných, ľudských. Lebo hokej hrajú ľudia, aby priniesli radosť či smútok, nadšenie či sklamanie tisícom Popradčanov.

Príbehy si môžete prezerať tu: