8. február: DEŇ PRE BEZPEČNEJŠÍ INTERNET

8. február: DEŇ PRE BEZPEČNEJŠÍ INTERNET

Zmyslom medzinárodného dňa je upozornenie na ochranu súkromných údajov na internete, najmä na webových stránkach sociálnych sieti. Mnohé spoločnosti podpísali Zásady pre bezpečnejšie sociálne siete a umožnili tak užívateľom ľahšie meniť nastavenia ochrany súkromia.
Pri tejto príležitosti sme si pre Vás pripravili 8 rád/ spôsobov ako sa chrániť v online priestore.
Veríme, že ste pri používaní internetu obozretní a dávate si pozor na svoje súkromné údaje.