Pozvánka na besedu s autorkou Luciou Vlčekovou

Máte radi knihy, ktoré Vás dokážu vtiahnuť do svojho príbehu? Potom by ste nemali zmeškať besedu s mladou slovenskou autorkou Luciou Vlčekovou, ktorá sa uskutoční 21. marca 2023 o 16.30 v Podtatranskej knižnici v Poprade na adrese: Podtatranská 1548/1.

Lucia Vlčeková je autorkou dvoch kníh, Tanec medzi kvapkami a Nové konce. Tanec medzi kvapkami je jej prvotinou, ktorá sa dostala na pulty kníhkupectiev v roku 2019. Ide o román o vzťahu medzi mladou talentovanou tanečnicou a mladým mužom, ktorý má záujem o tanec.

Lucia Vlčeková sa vo svojej tvorbe zameriava na vnútorné konflikty postáv a na to, ako sa s nimi vysporiadať. Svojimi knihami sa snaží priblížiť čitateľom témy, ktoré sú pre dnešnú dobu aktuálne a dôležité.

Lucia Vlčeková patrí medzi autorky, ktoré sa venujú písaniu už od útleho veku. Svoje písanie sa snaží prenášať do reálneho sveta a motivovať tak iných k rozvoju svojich talentov.

Beseda s Luciou Vlčekovou je jedinečnou príležitosťou, ako sa dozvedieť viac o jej tvorbe, zoznámiť sa s jej postupmi a technikami písania, a prípadne sa poradiť ohľadom vlastného tvorivého procesu. Táto beseda je určená nielen pre fanúšikov Luciinej tvorby, ale aj pre tých, ktorí sa zaujímajú o literatúru a písanie vo všeobecnosti.

Tak neváhajte a príďte sa stretnúť s Luciou Vlčekovou, ktorá sa už teraz teší na Vašu prítomnosť. Tešíme sa na Vás!