Vernisáž výstavy Norik muránsky v piesňach, fotografiách a obrazoch

20. januára 2023 o 17.00 sa uskutočnila v priestoroch knižnice (Podtatranská 1548/1) vernisáž výstavy Norik muránsky v piesňach, fotografiách a obrazoch.

Na príprave výstavy participovali traja umelci: fotograf Vladimír Hurajt, výtvarníčka Stela Kytková a pesničkárka Anna Jolšvaiová.
Hudobný doprovod večer: Jaščurečky.

Výstava bude verejnosti sprístupnená do 10.2.2023.

Viac fotiek tu:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0i8M6TLbDKX371scfJ72tJWSe6q5nb9sHhui2i2wDtL4o5dEoLJ7ER8HZtRcr1x8bl&id=100063512200558